Konkurs: „Pomyśl o UAM - Pomysł dla UAM”

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu tworzy akademicka społeczność składająca się z wielu grup – studentów, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych, naukowych, dydaktycznych, bibliotecznych, technicznych, administracji i obsługi. Każda z nich może mieć swoją wizję funkcjonowania Uczelni i pomysły na ciekawe inicjatywy, które można by zrealizować w murach UAM. Konkurs „Pomyśl o UAM – pomysł dla UAM” to szansa, aby te idee zrealizować.

Z inicjatywy prof. dr. hab. Andrzeja Lesickiego, Prorektora ds. kadry i rozwoju uczelni, rozpoczyna się nabór projektów, które w swoim założeniu mają aktywizować społeczność akademicką UAM oraz mogą zostać zrealizowane na terenie Uczelni. Autorami, a tym samym uczestnikami konkursu „Pomyśl o UAM – pomysł dla UAM” mogą być pracownicy, doktoranci lub studenci naszej Uczelni, zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Główną nagrodą dla zwycięzców będzie realizacja Ich projektu. Przewidziana jest również nagroda finansowa dla zwycięzcy (lub zwycięzców).

Konkurs jest doskonałą okazją na aktywne włączenie się w życie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a nawet zrealizowanie swoich marzeń dotyczących Uczelni. Zachęcamy zatem wszystkich – pomyślcie o UAM!

Konkursowe prace można dostarczać do 1 lutego 2016 r., do godz. 15:00 do Biura Prasowego UAM. Szczegółowe zasady udziału w inicjatywie znajdują się w załączonym regulaminie.