Wykład otwarty "Aplikacje prawnicze jako kolejny etap szkolenia studentów"
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-10-2015 , godz. 14:00
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji serdecznie zaprasza na wykład otwarty, który wygłosi Sędzia Iwona Kujawa (Dyrektor Departamentu Zawodów Prawniczych i Dostępu do Pomocy Prawnej w Ministerstwie Sprawiedliwości). Wykład zatytułowany "Aplikacje prawnicze jako kolejny etap szkolenia studentów" odbędzie się 20 października 2015 r. o godzinie 14.00, w Auli Profesora Zbigniewa Radwańskiego w Collegium Iuridicum Novum (Al. Niepodległości 53, 61-714 Poznań).

Iwona Kujawa – Sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie. Od 2001 roku delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości, w którym od roku 2004 pełni funkcje kierownicze. Zajmowała się wprowadzeniem systemu państwowych egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze. Od 10 lat kieruje w Ministerstwie Sprawiedliwości departamentem, który organizuje wszystkie egzaminy na aplikacje prawnicze.

Informację wprowadził/a: USI Prawo