Studencka Konferencja Naukowa MESIC 8
Wydarzenie, trwa od 28-04-2016 do 30-04-2016

Studenckie Koło Naukowe „Dharmavid”, działające w Zakładzie Azji Południowej Katedry Orientalistyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu organizuje w dniach od 28 do 30 kwietnia br. VIII Środkowoeuropejską Studencką Konferencję Naukową. Konferencja ma na celu integrację i wymianę poglądów osób zajmujących się problematyką Indii oraz pogłębianie wiedzy dotyczącej języków, literatury, religii, filozofii, historii, socjologii i sztuki tego obszaru kulturowego od czasów wedyjskich po współczesne.

W konferencji będą uczestniczyć studenci i doktoranci z kilku ośrodków akademickich w Polsce a także zagranicznych z Chorwacji, Czechy, Niemcy, Węgry, Włochy, Japonia i Indie.

Wstęp wolny.

Miejsce: DS Jowita, ul. Zwierzyniecka 7, Poznań.

Szczegóły dostępne na stronie Katedry Orientalistyki

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb