Wykład Prof. Willajeanne F. McLean z University of Connecticut School of Law “Yes, Rasta? Comparative U.S. and E.U. Views on Copyright Law”
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-05-2013 , godz. 10:00
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji oraz Zakład Prawa Europejskiego zapraszają na wykład gościnny Prof. Willajeanne F. McLean z University of Connecticut School of Law zatytułowany “Yes, Rasta? Comparative U.S. and E.U. Views on Copyright Law”. Wykład odbędzie się 28 maja 2013 r., o godzinie 10:00 w sali Epsilon Collegium Iuridicum Novum (Wykład w języku angielskim).

Prof. Willajeanne F.McLean pełni obowiązki Dziekana School of Law University of Connecticut w Stanach Zjednoczonych. W swojej pracy badawczej i wykładowej łączy zainteresowanie prawem własności intelektualnej i prawem Unii Europejskiej. W 2004 roku w ramach stypendium Fullbrighta prowadziła na Wydziale Prawa i Administracji UAM wykłady w ramach przedmiotu Comparative E.U. and U.S. Intellectual Property Law, a zatem najbliższy wykład stanowi kontynuację współpracy w ramach badań prawnoporównawczych nad prawem amerykańskim i europejskim.

Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej: http://www.law.uconn.edu

Informację wprowadził/a: USI Prawo