Włoski koncert ku czci Papieża Franciszka
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-04-2013 , godz. 20:00
Zapraszamy na wyjątkowy Włoski koncert ku czci Papieża Franciszka pod patronatem Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego Metropolity Poznańskiego, Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego, Ambasadora Włoch w Polsce J.E. Riccardo Guariglia, Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UAM Prof. zw. dr hab Romana Budzinowskiego, oraz Komisji Parlamentarnej Polsko-Włoskiej.

Zorganizowany przez Włoski Instytut Kultury w Warszawie w współpracy z Club Italia Poznań i Bazylika Farna w Poznaniu.

Piątek, 19 kwietnia 2013, godz. 20:00. Bazylika Farna w Poznaniu (ul. Gołębia,1).

Wykonawcy:
Mauro Maur, trąbka, Francoise de Clossey, organy.

W programie:
J. Mouret, G. Caccini, J. S. Bach, B. Marcello, G. Rossini, G. F.
Handel.

IT Vi invitiamo a partecipare ad uno straordinario

CONCERTO ITALIANO IN ONORE DI PAPA FRANCESCO

sotto il Patronato
dell’Arcivescovo Metropolita di Poznań, S.E. Stanislao Gądecki, dell’Ambasciatore d’Italia a Varsavia, S.E. Riccardo Guariglia, del Decano della Facolta di Giurisprudenza dell’Universita A. Mickiewicz di Pozna, Prof. Romano Budzinowski, e sotto il Patronato della Commissione Parlamentare per la collaborazione Polacco-Italiana presso la Camera dei Deputati del Parlamento Polacco,

Il Concerto, organizzato dall’Istituto Italiano di Cultura di Varsavia, in collaborazione con la Basilica Farna in Poznan e con il Club Italia di Poznan, sara eseguito venerdi 19 aprile 2013 alle ore 20.00 nella monumentale Basilica Farna nel cuore della Citta a pochi passi da Stary Rynek dai Maestri concertisti italiani:

MAURO MAUR (tromba) e FRANCOISE DE CLOSSEY (Organo) su composizioni di J. J. Mouret, G. Caccini, J. S. Bach, B. Marcello, G. Rossini, G. F. Handel.

Informację wprowadził/a: Monika Sielicka