Wizyta JE Ambasadora Ekwadoru Fabiana Valdivieso
Wiadomość, opublikowana 29-05-2013
17 maja 2013 r. gościliśmy JE Ambasadora Ekwadoru Fabiana Valdivieso, którego w Gabinecie JMR przyjął prof. dr hab. Jacek Witkoś, prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej.

Podczas spotkania JE Ambasador przedstawił główne założenia projektu "Prometeo", w ramach którego Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Ekwadoru rozpisuje konkurs na badania i mobilność naukowców, przy czym zestaw dyscyplin i dziedzin objęty programem prawie w całości odpowiada zakresowi zainteresowań badawczych pracowników UAM.

JE Ambasador gorąco apeluje o składanie aplikacji i możliwość ubiegania się o prowadzenie badań w Ekwadorze. Szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie internetowej Działu Współpracy z Zagranicą.

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus