„Uchwycić Przyszłość: EWOLUCJA”
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-10-2015 , godz. 17:00
Wydział Biologii UAM, Poznańskie Konsorcjum RNA, Klub Nauki i Sztuki oraz Art and Science Node w Berlinie zapraszają na transdyscyplinarne wydarzenie „Uchwycić Przyszłość: EWOLUCJA”.  Na tym wyjątkowym naukowo-artystycznym spotkaniu zaprezentowane zostaną prace artystów z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz USA, a także odbędzie się interesująca debata naukowa poświęcona ewolucji.

W debacie udział wezmą: prof. Władysław Polcyn, prof. Jacek Radwan, prof. Borys Wróbel oraz prof. Krzysztof Łastowski. Program artystyczny został przygotowany przez Art and Science Node w Berlinie. Zobaczymy prace Susanne Anker, Jill Scott, Joanny Hoffmann-Dietrich, Katarzyny Hoffmann, Reinera Marii Matysika, oraz filmy biorące udział w ostatniej edycji Festiwalu BioFiction w Wiedniu. W trakcie spotkania odbędzie się również otwarcie „Przestrzeni Percepcji”, nowego projektu artystycznego Izabeli Rudzkiej.

Serdecznie zapraszamy w czwartek, 29 października 2015, do Collegium Biologicum UAM (Mała Aula). Rozpoczęcie spotkania o godz. 17:00.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej  Klubu Nauki i Sztuki:  http://www.transdisciplinary-art.pl/artscience-club/

UAM - pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus