Socjologia z wyróżniającą oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej
Wiadomość, opublikowana 25-03-2013
Prowadzone w Instytucie Socjologii UAM studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku socjologia otrzymały ocenę wyróżniającą Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Najwyższą możliwą ocenę otrzymało także 7 z 8 szczegółowych kryteriów oceny (koncepcja rozwoju kierunku, cele i efekty kształcenia oraz system ich weryfikacji, program studiów, zasoby kadrowe, prowadzenie badań naukowych, system wsparcia studentów w procesie uczenia się, wewnętrzny system zapewnienia jakości). Według danych dostępnych obecnie na stronie internetowej Polskiej Komisji Akredytacyjnej, jest to jedyna w skali całego kraju ocena wyróżniająca przyznana studiom socjologicznym prowadzonym na obu stopniach kształcenia.

Informację wprowadził/a: Honorata Matuszak