Rozstrzygnięcie konkursu "Grasz o staż"
Wiadomość, opublikowana 03-10-2013
W 18. edycji konkursu "Grasz o staż", współorganizowanego przez firmę PwC oraz "Gazetę Wyborczą", wzięło udział 112 osób z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 14 spośród nich otrzymało tytuł laureata: Marta Bartkowiak, Jędrzej Bylka, Agnieszka Dudka, Mikolaj Dulęba, Michał Dariusz Friedrich, Katarzyna Galant, Gabriela Jelonek, Aleksandra Kowalska, Magdalena Łytka, Magdalena Przygońska, Jakub Skitek, Joanna Skorupska, Joanna Skowron oraz Mirela Zielińska. Serdecznie gratulujemy!

Laureaci konkursu będą mieli okazję zdobywać cenne doświadczenie w renomowanych firmach i instytucjach z całej Polski.

Więcej informacji: http://grasz.pl/

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus