Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Prawa na UAM
Wiadomość, opublikowana 16-09-2013
W dniach 5-7 września 2013 r. Wydział Prawa i Administracji UAM miał zaszczyt być gospodarzem corocznego Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów Wydziałów Prawa.

Zjazdy Dziekanów Wydziałów Prawa pozwalają na wymianę wzajemnych doświadczeń oraz dokonanie corocznego podsumowania całokształtu pracy naukowej i dydaktycznej.

Panele dyskusyjne poświęcone zostały następującej problematyce:

• współpraca Wydziałów Prawa z otoczeniem zewnętrznym;
  • kształcenie na Wydziałach Prawa (kierunki studiów, studia stacjonarne i niestacjonarne, studia podyplomowe itd.);
  • program studiów prawniczych pomiędzy modelem studiów uniwersyteckich a modelem studiów zawodowych;
  • ocena parametryczna Wydziałów;
  • jakość kształcenia, postępowanie antyplagiatowe.

Zjazd Dziekanów został zorganizowany przy wsparciu finansowym Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski S.K.A. oraz Wydawnictwa C.H. Beck.

Informację wprowadził/a: USI Prawo