Konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce „Interstudent 2015”
Wiadomość, opublikowana 16-11-2015

Do 7 grudnia 2015 r. można zgłaszać kandydatów do szóstej edycji konkursu „Interstudent” organizowanego przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” w ramach programu „Study in Poland”. Konkurs skierowany jest do studentów zagranicznych, studiujących w polskich uczelniach publicznych i niepublicznych na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich prowadzonych w języku polskim i języku obcym.

Kandydatów mogą zgłaszać ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy.

Gala finałowa odbędzie się 21 stycznia 2016 r., podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2016” organizowanej w Gdańsku.

Honorowy patronat nad konkursem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Partnerami konkursu są: Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Parlament Studentów RP i Krajowa Reprezentacja Doktorantów.

Szczegółowe informacje oraz ankieta konkursowa dostępne są na stronie: www.studyinpoland.pl/interstudent.

UAM – pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus