Konkurs „AMU Mobility PLUS”
Wiadomość, opublikowana 18-11-2015

Celem konkursu „AMU Mobility PLUS”, realizowanego przez UAM w ramach Programu „AMU Mobility Plus”, jest wsparcie partnerstwa między wydziałami oraz innymi jednostkami organizacyjnymi UAM a uczelniami partnerskimi z zagranicy
i dofinansowanie, w miarę możliwości na zasadach wzajemności, mobilności pracowników i studentów.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie nauczyciele akademiccy, będący pracownikami UAM. Weryfikacją i oceną merytoryczną wniosków zajmie się, specjalnie do tego celu powołana, Komisja Konkursowa.

Poniżej znajdą Państwo regulamin konkursu i formularz wniosku o dofinansowanie wspólnych międzynarodowych studiów. Szczegółowych informacji udziela Dział Nauki i Programów Krajowych, Dział Programów Europejskich, Dział Współpracy z Zagranicą i Biuro mobilności Transatlantyckiej.

UAM – pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus