Koncert Noworoczny w dniach 14 i 15 stycznia 2013 r.
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-01-2013 , godz. 19:00
Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr hab. Bronisław Marciniak zaprasza społeczność uniwersytecką na tradycyjny Koncert Noworoczny, który odbędzie się w poniedziałek, 14 stycznia 2013 r., o godz. 19.00 w Auli Uniwersyteckiej.
Wykonawcami koncertu będą działające na Uczelni zespoły artystyczne: Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej oraz Chór Kameralny UAM  wraz z Orkiestrą Kameralną UAM pod dyrekcją prof. Krzysztofa Szydzisza.

Na koncert poniedziałkowy 14 stycznia 2013 r. o godz. 19.00 obowiązuje wstęp wyłącznie za zaproszeniami.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w związku z uwolnieniem części rezerwacji, można jeszcze odbierać zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów i studentów. Zapraszamy do Działu Promocji i Marketingu, pok. nr 16 w Collegium Iuridicum przy ul. Św. Marcin. 90.

Miłośników muzyki zapraszamy także na drugi koncert, otwarty dla społeczności miasta Poznania, który odbędzie się 15 stycznia 2013 r. o godz. 19.00. Koncert w tym dniu jest biletowany. Bilety w cenie 20,00 zł/szt. można nabyć poprzez stronę internetową: bilety24.pl oraz w kasie Auli UAM, w dniach od 9 stycznia 2013 r., w godzinach od 13.00 do 18.00 a w dniu koncertu do godz. 19.00.

14 stycznia Aula UAM, godz. 19.00 wstęp za zaproszeniami
15 stycznia Aula UAM, godz. 19.00 bilet wstępu w cenie 20,00 zł

Serdecznie zapraszamy!

PROGRAM KONCERTU NOWOROCZNEGO 2013