Otwarte seminarium w zakresie komparatystyki kulturowej
Wiadomość, opublikowana 12-11-2015

Serdecznie zapraszamy na trwające od października Seminaria komparatystyczne. Seminaria prowadzone są w Instytucie Kultury Europejskiej UAM przez profesorów wizytujących, przybywających z uczelni zagranicznych lub innych niż UAM uczelni krajowych. Seminaria mają na celu przyjęcie perspektywy porównawczej w badaniach nad szeroko pojmowaną kulturą – w ujęciu synchronicznym oraz diachronicznym. Seminaria adresowane są do studentów, pracowników nauki, a także do wszystkich osób zainteresowanych proponowaną tematyką, dlatego są to seminaria otwarte, w których liczy się wiedza, a także potrzeba wymiany myśli.

Informację wprowadził/a: Piotr Pawlak