Diamentowe Granty dla studentów i doktorów UAM
Wiadomość, opublikowana 03-04-2012
W piątek 30 marca 2012 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Barbara Kudrycka wraz z Rektor Uniwersytetu Warszawskiego i Przewodniczącą Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich Katarzyną Chałasińską-Macukow wręczyły stu wybitnym studentom „Diamentowe Granty” na prowadzenie własnych badań naukowych. Uroczystość ogłoszenia listy nazwisk laureatów odbyła się w Kancelarii Premiera i połączona była z przyznaniem naukowcom nagród Prezesa Rady Ministrów za rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz działalność naukową, naukowo-techniczną i artystyczną. Wśród nagrodzonych znaleźli się studenci i doktorzy z naszego Uniwersytetu.

Laureaci konkursu „Diamentowy Grant”
1. Maciej Chyleński – Wydział Biologii, Wydział Historyczny
2. Weronika Sura – Wydział Biologii
3. Krzysztof Zawierucha – Wydział Biologii