Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 27-02-2018

Zapraszamy do lektury nowego numeru "Życia Uniwersyteckiego". Numer luty 2018 jest już dostępny na stronie www.zycie.amu.edu.pl

W numerze znajdą Państwo:

Wywiad z Wicepremierem Jarosławem Gowinem „UAM spełnia warunki”,

„Odszyfrowana historia” rozmowa z prof. Jerzym Jaworskim, kierownikiem Zakładu Matematyki Dyskretnej UAM na temat Dni Kryptologii,

„Matura z Uniwersytetem” o powstającym właśnie w Słubicach liceum uniwersyteckim.

A ponadto:

Dlaczego warto pić wodę z kranu? Sensacja u kryptologów. Facebook o DS. ,,Hanka''. Ojciec Szustak przyciąga tłumy na UAM. Profesor Radwan łapie ewolucję za ogon, a naukowcy z UAM tworzą stetoskop cudo. I  dużo, dużo więcej. Zapraszamy do lektury.

Informację wprowadził/a: Magdalena Ziółek