Uniwersytet Otwarty UAM – zaproszenie do współpracy
Wiadomość, opublikowana 12-06-2017

Szanowni Państwo
Uniwersytet Otwarty kończy pierwszy rok działalności. W tym czasie uruchomiliśmy 53 kursy dla 1148 słuchaczy. Nie byłoby to możliwe bez pomocy i zaangażowania wykładowców Uniwersytetu. Zwracamy się z prośbą do wszystkich pracowników UAM o zgłaszanie dotychczasowych i nowych tematów zajęć, które znajdą się w naszej ofercie w nadchodzącym roku akademickim.

Prosimy o przesyłanie propozycji do 19 czerwca za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.  Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz  na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl.
Liczymy na współpracę  i pomóc w realizacji naszego projektu.

Witold Mazurczak
Pełnomocnik Rektora ds. Uniwersytetu Otwartego