Stypendia Santander Universidades
Wydarzenie, trwa od 15-05-2017 do 31-05-2017

Z przyjemnością informuję, że Uniwersytet otrzymał z Santander Universidades środki finansowe z przeznaczeniem na stypendia dla studentów i doktorantów, którzy wyróżniają się aktywnością na rzecz Uniwersytetu, bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz wybitnymi osiągnięciami naukowymi. Termin składania wniosków 31 maja (zobacz regulamin).

Dziękuję Santander Universidades za środki, które pozwoliły zrealizować tę inicjatywę, a wszystkim studentom i doktorantom życzę powodzenia w aplikowaniu o Stypendium.

Prof. UAM dr hab. Marek Nawrocki
Prorektor ds. informatyzacji oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym

Cel

Celem darczyńcy jest przeznaczenie przez wybrane osoby środków na  pokrycie kosztów związanych z ich rozwojem osobistym, naukowym i badawczym. Zasady ubiegania się o przyznanie Stypendiów, w tym kryteria, terminy oraz formularz aplikacyjny znajdują się w załączonym Regulaminie.

Wnioski

Wnioski o przyznanie stypendiów muszą być złożone w formie papierowej w poszczególnych dziekanatach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja 2017 roku.

Jednym z fundamentów polityki społecznego zaangażowania prowadzonej przez Bank Zachodni WBK jest wspieranie szkolnictwa wyższego, badań naukowych oraz idei przedsiębiorczości. Założenia te realizowane są poprzez zainaugurowany w grudniu 2011 roku Santander Universidades. Obecnie należy do niego ponad 50 polskich uczelni wyższych z największych ośrodków akademickich.

Więcej informacji na:

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka