Dzień sportu na UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-05-2017

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Dniu Sportu, który obchodzony jest w ramach Dekady Jubileuszowej UAM. Wydarzenie odbędzie się 10 maja br., szczegóły - zobacz plakatPodczas Dnia Sportu odbędzie się próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób wykonujących przysiady (jest rekord - czekamy na zatwierdzenie)! Zobacz też inne zawody sportowe.

Zawody sportowe:

• Turniej Piłki Siatkowej dla kobiet i mężczyzn
  • Turniej Piłki Koszykowej dla kobiet i mężczyzn
  • Turniej Piłki Nożnej dla mężczyzn
  • Otwarte Mistrzostwa UAM w Pływaniu
  • Maraton Fitness
  • Maraton Jogi
  • Bieg Wiosenny
  • Zawody Strongman

Zapisy na poszczególne dyscypliny Dnia Sportu poprzez stronę:

dziensportu.amu.edu.pl

Zobacz relację z bicia rekordu!

Bicie rekordu

Zachęcamy do polubienia SWFiS na Facebooku, by być na bieżąco ze sportem na Uniwersytecie.

www.facebook.com/swfisuam

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka