Podtrzymajmy ogień smoka - pokażmy jedność studenckiej braci
Wydarzenie, rozpoczyna się 27-04-2017

27.04.2017 r. o godz. 18:00 w auli uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego 1 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Bartosza Smoka Smoczyńskiego – absolwenta Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. #3majSięSmoku

W 2007 r. Bartosz Smok Smoczyński dowiedział się, iż choruje na amyloidozę - chorobę prowadzącą do upośledzenia organów wewnętrznych. Jego historia to momenty nadziei przeplatane dramatycznymi rokowaniami. Ratunkiem dla Bartka był autoprzeszczep szpiku kostnego, w trakcie którego przeszedł wylew. Jego skutkami są: czterokończynowy niedowład i utrata wzroku.

Smok jest absolwentem Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i właśnie studenci tego wydziału postanowili mu pomóc. O wsparcie apelują do całej akademickiej społeczności Poznania. 27 kwietnia o godz. 18.00 w auli uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego 1 odbędzie się koncert charytatywny, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.

"Każdą nieprzespaną noc, każdą przelaną łzę wynagrodził nam po stokroć. Nigdy nie zapomnę jego pierwszych łez po wylewie, kiedy czytaliśmy mu wpisy od przyjaciół na jego stronie internetowej. Wtedy pierwszy raz pokazał nam, że rozumie co się wokół niego dzieje, że jest z nami, mimo, że nie umiał się z nami skontaktować. Albo kiedy pierwszy raz kiwnął głową odpowiadając na pytanie."

Rehabilitacja wymaga ogromnych środków finansowych. Wsparcie można wyrazić poprzez polubienie profilu i jego polecenie, udostępnienie postu, wpłatę – wszystko ma znaczenie. Pokażmy  jedność studenckiej braci – już 27 kwietnia o godz. 18:00.

Więcej informacji można uzyskać poniżej:
www.facebook.com/3majsiesmoku
www.zrzutka.pl/3majsiesmoku