Symulacja obrad ONZ – Poznań International Model United Nations 2017
Wydarzenie, trwa od 04-05-2017 do 07-05-2017

Wydział Prawa i Administracji UAM, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej oraz Koło Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji "Inter Gentes" zapraszają na czwartą edycję międzynarodowej symulacji obrad ONZ – Poznań International Model United Nations 2017.

Konferencja odbędzie się w dniach 4-7.05.2017 na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej oraz na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

POZiMUN to międzynarodowa konferencja, w czasie której studenci z całego świata wcielają się w rolę delegatów państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się ona na dwóch wydziałach - Prawa i Administracji oraz Filologii Polskiej i Klasycznej, których Dziekani udostępnili sale na potrzeby POZIMUN. Uczestnicy zostaną postawieni przed politycznymi wyzwaniami, które na co dzień zarezerwowane są tylko dla prawdziwych dyplomatów. W tegorocznej edycji reprezentanci będą mieli okazję symulować obrady wybranych organów ONZ: Rady Bezpieczeństwa, Rady Gospodarczej i Społecznej, ONZ Kobiety. Odbędą się także dyskusje w ramach Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz Historical Security Council.

Symulacja została już objęta wieloma patronatami, m.in.: Fundacji Feminoteka, Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, Gruzińskiego LDA MUN oraz Forum Młodych Dyplomatów

Szukamy studentów, którzy chcą wziąć udział w swojej pierwszej symulacji obrad ONZ, jak również tych doświadczonych w bojach. Rekrutacja trwa do 20 kwietnia.

Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

Informację wprowadził/a: Krzysztof Żok