Spotkanie autorskie z prof. Jackiem Juszczykiem i promocja tomiku poezji „Wiersze”
Wydarzenie, rozpoczyna się 27-03-2017

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu i Wydawnictwo Literackie ATENA serdecznie zapraszają 27 marca o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z prof. Jackiem Juszczykiem i promocję tomiku poezji „Wiersze”.

Jacek Juszczyk, emerytowany profesor zwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego Męskiego w Ostrowie Wlkp. i macierzystej Uczelni. Debiutował w Almanachu Unii Polskich Pisarzy Medyków Spektrum w roku 1978. Przez wiele lat publikował recenzje z zakresu twórczości poetyckiej (m.in. we „Współczesności”), plastyki, eseje z pogranicza sztuki, nauki, kultury i historii medycyny. Autor i współautor kilkuset artykułów naukowych, wielu monografii i podręczników medycznych.

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu, ul. Ratajczaka 38/40
Czytelnia NOVA.