K jak Kobieta, K jak Kariera. Rozwiń się na wiosnę.
Wydarzenie, trwa od 22-03-2017 do 22-03-2017

Wiosna to dobry czas, żeby zadbać o to co masz najcenniejszego – o siebie. Zapraszamy na wydarzenie K jak Kobieta, K jak Kariera w trakcie którego skorzystasz z rozwojowych warsztatów i konsultacji w Biurze Karier UAM. Dla uczestniczek nagrody -  biznesowa sesja fotograficzna i profesjonalny makijaż!

Zapraszamy wszystkie kobiety do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Przygotowałyśmy dla Was dwa rozwojowe warsztaty:
    1. „Odkryj w sobie perłę - wyprawa w poszukiwaniu talentów”
    2. „Moda na sukces  - kariera szyta na miarę”

Dwa szkolenia wizerunkowe:
    1. "Jak Cię widzą tak Cię piszą. Szkolenie  z szybkiego, lecz perfekcyjnego, dziennego makijażu, który uzupełni Twój biznesowy wizerunek"
    2. "Jestem (nie)fotogeniczna! Warsztat o tym, jak dobrze wyglądać na zdjęciach (prywatnych  i biznesowych)”
Konkurs, w którym możecie wygrać biznesową sesję fotograficzną i profesjonalny makijaż.

Całe wydarzenie odbędzie się 22 marca 2017 r. w salach A, B, D w DS Jowita, ul. Zwierzyniecka 7, w godz. 10:00 - 16:30.
Zapisy pod adresem: https://tinyurl.com/Kobieta2017

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie Biura Karier.

Informację wprowadził/a: Bartosz Woźniak