Seminarium naukowe polsko-argentyńsko-hiszpańskie
Wiadomość, opublikowana 28-02-2017

6 marca o godzinie 9.00 w sali 3.1 CIN odbędzie się polsko-argentyńsko-hiszpańskie seminarium naukowe „Współczesne problemy prawa rolnego” (seminario polaco-argentino-español: Problemas contamporáneos de Derecho Agrario).

W seminarium udział wezmą i wygłoszą referaty: Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Przewodniczący Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Prawników Agrarystów - prof. dr hab. Roman Budzinowski, Prezydent Światowego Związku Prawników Agrarystów – prof. dr hab. Leonardo Pastorino z Uniwersytetu la Plata w Argentynie oraz Sekretarz Generalny Światowego Związku Prawników Agrarystów - prof. dr hab. Ángel Sánchez Hernández z Uniwersytetu la Rioja w Hiszpanii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

Informację wprowadził/a: Krzysztof Żok