Otwarte spotkanie komisji socjalno-ekonomicznej
Wydarzenie, rozpoczyna się 09-03-2017

Otwarte spotkanie komisji socjalno-ekonomicznej w sprawie nowelizacji załącznika nr 1 do regulaminu stypendium rektora dla najlepszych studentów UAM.

Szanowni Państwo,

jednym z priorytetowych zadań nowej kadencji Parlamentu Samorządu Studentów UAM będzie nowelizacja "Załącznika nr 1 do Regulaminu stypendium Rektora dla najlepszych studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu". W związku z tym organizujemy otwarte posiedzenie Komisji Socjalno-Ekonomicznej dla wszystkich studentów naszego Uniwersytetu. Odbędzie się ono 9 marca 2017 roku o godzinie 19:00 w sali XVII w Collegium Maius i dotyczyć będzie przede wszystkim zmian, jakie można wprowadzić względem kół naukowych oraz organizacji studenckich, jednak każdy student jest mile widziany. Na spotkaniu pojawi się także dr Przemysław Rachowiak, Pełnomocnik Rektora ds. Pomocy Materialnej.

Informację wprowadził/a: Bartosz Woźniak