Wykład otwarty Pani Profesor Małgorzaty Marii Gersdorf - Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-02-2017
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr hab. Roman Budzinowski oraz Przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów UAM Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak serdecznie zapraszają na wykład otwarty Pani Profesor Małgorzaty Marii Gersdorf - Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego, wybitnej polskiej prawniczki, specjalistki w dziedzinie prawa pracy, profesor nauk prawnych, zawodowo związanej z Uniwersytetem Warszawskim, autorki i współautorki ponad 200 publikacji naukowych.

Wykład pod tytułem „Sąd Najwyższy wczoraj i dziś” odbędzie się 28 lutego 2017 r. o godzinie 15.30 w Auli Profesora Zygmunta Ziembińskiego w Collegium Iuridicum Novum na Wydziale Prawa i Administracji UAM przy Al. Niepodległości 53 w Poznaniu.

Informację wprowadził/a: Krzysztof Żok