Ankieta na temat wsparcia zdrowia psychicznego na UAM
Wydarzenie, trwa od 22-02-2017 do 17-03-2017

Drodzy Państwo

zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety na temat postępowania w sytuacjach trudnych z udziałem osób z problemami natury psychicznej i poznawczej. Celem ankiety jest zbadanie potrzeb szkoleniowych pracowników naszej uczelni, a następnie zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań systemowych w zakresie wspierania zdrowia psychicznego studentów i pracowników naszej uczelni.

Ankieta powstała w wyniku prac interdyscyplinarnego zespołu, który obecnie opracowuje pilotażowy program wsparcia zdrowia psychicznego na naszym Uniwersytecie. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pomogą nam zaprojektować odpowiedni program szkoleń dla kadry akademickiej, a także inne działania w zakresie wspierania zdrowia psychicznego na UAM.

Zależy nam, by szkolenia w pełni odpowiadały na potrzeby naszych pracowników, dlatego uprzejmie prosimy i zachęcamy do wypełnienia ankiety, a także przekazania jej Państwa pracownikom.

Do udziału w badaniu zapraszamy kierowników jednostek organizacyjnych, nauczycieli akademickich, doktorantów, pracowników bibliotecznych oraz pracowników administracyjnych (w szczególności pracowników dziekanatów i koordynatorów USOS), którzy mają bezpośredni kontakt ze studentami.

Adres internetowy ankiety:

Ankieta zostanie uruchomiona 22 lutego br. i pozostanie aktywna do 17 marca 2017 roku.

Udzielone przez Państwa odpowiedzi pozwolą nam zaprojektować odpowiedni program szkoleń/ warsztatów, dzięki którym pracownicy nabędą praktycznych umiejętności w zakresie reagowania w sytuacjach trudnych z udziałem osób z problemami natury psychicznej lub poznawczej.

Kontakt:

W przypadku trudności z dostępem do ankiety zachęcamy do kontaktu:
e-mail: bon@amu.edu.pl, tel.: 61 829 20 55

Informację wprowadził/a: Anna Rutz