Doskonalenie form wspierania studentów z niepełnosprawnościami w szkolnictwie wyższym
Wydarzenie, trwa od 03-03-2017 do 05-03-2017

Konferencja odbędzie się na Wydziale Historyczny UAM w dniach 3-5 marca 2017 r. i jest objęta patronatem m. in Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wezmą w niej udział uczelniani Pełnomocnicy ds. studentów z niepełnosprawnościami i studenci zrzeszani w organizacjach działających na rzecz studentów z niepełnosprawnościami. Konferencja ma stanowić połączenie Forum Pełnomocników z konferencją studencką, co pozwoli na pogłębioną wymianę wiedzy i wspólne wypracowanie nowych rozwiązań.

Organizatorem wydarzenia jest  Biuro Pełnomocnika Rektora UAM ds. Studentów Niepełnosprawnych UAM oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra”.

Zgłoszenia:

Ze względu na zakres tematyczny i ogólnopolski zasięg wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Z tego względu sugerujemy by liczba reprezentantów z każdej uczelni nie przekraczała trzech osób.

Koszt udziału w konferencji: 190 zł (sto dziewięćdziesiąt złotych) / osoba.

Opłata obejmuje:

• udział w konferencji i warsztatach
  • materiały konferencyjne
  • wyżywienie – przerwy kawowe, obiady, kolacje wg. programu

Opłata nie obejmuje:

• zakwaterowania i śniadań (propozycje miejsc hotelowych w zaproszeniu)
  • transportu z miejsca zakwaterowania na miejsce obrad konferencyjnych

W trakcie konferencji zapewniamy:

• pomoc wolontariuszy, w tym pomoc w dotarciu na miejsce konferencji
  • tłumacza języka migowego (wyłącznie po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby)
  • stenotypistę
  • uwzględnienie indywidualnych potrzeb w zakresie wyżywienia (po uprzednim zgłoszeniu)
  • certyfikat udziału w konferencji

Zgłoszenia na konferencję:

• Wyłącznie poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego TUTAJ.
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 24 lutego 2017 r.

Opłata za udział:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań
Nr konta (BZ WBK): 77 1090 1362 0000 0000 3601 7903
Tytułem: K00000667 – imię i nazwisko

• Płatność musi być dokonana przed konferencją (warunek udziału). Nie ma możliwości płatności po konferencji. Termin wpłat mija 24 lutego 2017.
  • Wpłata stanowi potwierdzenie udziału w konferencji. Brak wpłaty oznacza rezygnację z udziału.
  • Faktura VAT za opłacenie udziału w konferencji będzie gotowa do odbioru w trakcie konferencji w dniach 3-5 marca 2017 r. pod warunkiem prawidłowego podania danych do faktury przez Uczestnika w formularzu zgłoszeniowym.

Kontakt:

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym ważnym wydarzeniu.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
Kontakt: Krzysztof Osóbka krzysztof.osobka@amu.edu.pl i telefonicznego (0-61) 8292243.

Załączniki:

1. Zaproszenie na konferencję TUTAJ