Ustawa 2.0 – projekt UAM wśród wybranych pomysłów reformy szkolnictwa wyższego
Wiadomość, opublikowana 13-02-2017

Trzy zespoły, kilkudziesięciu naukowców i sześć miesięcy konsultacji. Właśnie zakończył się kolejny etap konkursu Ustawa 2.0. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opubblikowało propozycje reformy szkolnictwa wyższego, które posłużą do stworzenia nowej ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym (pomysły zwycięzców)

Oficjalna prezentacja założeń przygotowanych przez zespoły z Uniwersytetu SWPS, Instytutu Allerhanda i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu dostępna jest pod adresem:

Ostateczny projekt nowej ustawy zostanie zaprezentowany na wrześniowym Narodowym Kongresie Nauki w Krakowie.

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka