Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 25-01-2017

Zapraszamy do lektury „Życia Uniwersyteckiego”. Nowy numer jest już dostępny na stronie http://zycie.amu.edu.pl

W numerze znajdziecie Państwo:

- „Dla mnie Uniwersytet to dialog” – mówi prorektor UAM prof. Beata Mikołajczyk w rozmowie z Marią Rybicką. Wywiad powstał  w ramach cyklu „Przedstawiamy Prorektorów”.

- „Wszyscy jesteśmy mutantami”. Prezentujemy drugą część eseju prof. Jerzego Fedorowskiego, który wygłosił w ramach wykładów senioralnych na UAM.

- „Nie lubię wydeptanych ścieżek” z odchodzącą rzecznik i kierownikiem Biura Prasowego dr Dominiką Narożną rozmawia Jolanta Lenartowicz.

- „Dobrze było z Nim być” zmarłego w styczniu tego roku prof. Józefa Tomasza Pokrzywniaka wspominają prof. Barbara Judkowiak i prof. Katarzyna Meller.

Zapraszamy do lektury!

Informację wprowadził/a: Magdalena Ziółek