Trzynasta pensja
Wiadomość, opublikowana 16-01-2017

Szanowni Państwo,
ostatni rok obfitował w wiele ważnych dla naszego Uniwersytetu wydarzeń. Był to także czas wielu sukcesów, ale i wytężonej pracy. Jest mi niezmiernie miło, iż na początku tego Nowego Roku, w który wspólnie wkraczamy, mogę podzielić się z Państwem informacją, na którą z pewnością Państwo czekają.

Dzisiaj – już oficjalnie – pragnę poinformować Państwa, że wypłata dodatkowego wynagrodzenia, tzw. 13-stki, dla uprawnionych pracowników UAM, nastąpi już 23 lutego 2017 roku.

Jest to wieloletnia tradycja na naszej Uczelni, którą mam przyjemność kontynuować. Korzystając tym samym z okazji, chciałbym bardzo podziękować wszystkim Państwu za kolejny rok udanej współpracy, za trud i czas włożony w pracę. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych sukcesów!
W Nowym Roku pragnę przekazać Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności. Niech przyniesie on również wiele radości i spokoju oraz obfituje w liczne sukcesy – zarówno zawodowe, jak i osobiste.

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus