Uniwersytet Otwarty - przedłużony termin zapisów!
Wiadomość, opublikowana 27-12-2016

Uniwersytet Otwarty informuje, że przedłużono termin zapisów na zajęcia organizowane w trymestrze zimowym do 31 grudnia 2016 roku do godz. 24.00. Są jeszcze wolne miejsca na blisko trzydziestu kursach. Większość z nich jest przeznaczona dla tych, którzy chcą podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe i tych, którzy stawiają na rozwój osobisty, są pasjonatami i pragną pogłębiać swoją wiedzę na poziomie akademickim.

Zajęcia rozpoczną się na przełomie stycznia i lutego 2017 roku i odbywać się będą popołudniami, wieczorami oraz w weekendy. Następna edycja, w trymestrze wiosennym, ruszy dopiero pod koniec marca przyszłego roku.

Proszę zaglądać na stronę Uniwersytetu Otwartego UAM, gdzie znajdą Państwo najnowsze informacje.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej. Zachęcamy do rozwijania swoich pasji.

UAM - pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus