Projekt „W stronę relacyjnych form korzystania z usług bankowych”, realizowany przez Instytut Socjologii UAM w ramach programu Santander Universidades
Wiadomość, opublikowana 21-12-2016

Zespół badawczy z Instytutu Socjologii UAM rozpoczął realizację projektu „W stronę relacyjnych form korzystania z usług bankowych”.

Celem projektu jest poznanie uwarunkowań sposobów korzystania z usług bankowych i z różnych kanałów komunikacji pomiędzy klientem a bankiem. Istotnym założeniem badań jest łączenie ze sobą zmiennych psychograficznych, behawioralnych i świadomościowych. W badaniach zostaną również wykorzystane innowacyjne techniki badawcze, m.in. z zakresu socjologii wizualnej. Kierownikiem projektu jest dr Łukasz Rogowski.
Badania zostaną zrealizowane w ramach projektu Santander Universidades, w ramach którego Bank Zachodni BZ WBK wspiera szkolnictwo wyższe i badania naukowe.

Informację wprowadził/a: Bartosz Woźniak