Google zaprasza do skorzystania z oferty stypendiów „Udacity's Android”
Wiadomość, opublikowana 08-12-2016

Firma Google zaprasza do skorzystania z oferty 10.000 stypendiów „Udacity's Android”. Ufundowane przez Google stypendia pozwolą na bezpłatny udział w kursach, podstawowych i zaawansowanych, tworzenia aplikacji na systemy Android oferowanych na platformie Udacity. Kursy mają na celu podwyższenie kwalifikacji zawodowych uczestników i będą przeprowadzone online w języku angielskim. Oferta jest kierowana do pełnoletnich mieszkańców EU.

Aplikacje o przyznanie stypendium „Udacity's Android” można składać do 18 grudnia 2016, natomiast decyzja o przyznaniu stypendium zostanie ogłoszona 5 stycznia 2017. ZGŁOŚ SIĘ!

Oferowane są dwa kursy:

Android Beginner Path - Ścieżka dla początkujących
- dostępnych jest 9000 stypendiów
- 3-miesięczny dostęp do zasobów z podstaw systemu Android
- wsparcie mentorów serwisu Udacity

Nie wymaga wcześniejszego doświadczenia programistycznego.
1000 najlepszych uczestników otrzyma dodatkowe 3-miesięczne stypendium “Android Basics Nanodegree Program” w celu dalszego podwyższenia kwalifikacji.

Android Programmer Path - Ścieżka dla zaawansowanych
- dostępnych jest 1000 stypendiów
- w 3 miesiące certyfikowane przez Google kwalifikacje zawodowe

Wymaga przynajmniej jednego roku doświadczenia programistycznego.

Zachęcam do podwyższenia swoich kwalifikacji programistycznych z Google,
dr Wojciech Czart
Wydział Fizyki UAM