Echa UAM: Współpraca międzynarodowa - prof. Ryszard Naskręcki, prorektor UAM
Wiadomość, opublikowana 07-12-2016

"Nie da się dzisiaj prowadzić efektywnych, widocznych na świecie badań naukowych bez skutecznej współpracy naukowej".
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym materiałem UAM.TV, w którym profesor Ryszard Naskręcki, prorektor ds nauki i współpracy międzynarodowej, porusza kwestie współpracy naukowej, finansowania studiów doktoranckich oraz negatywne konsekwencje rozdrobnienia szkolnictwa wyższego i sposoby ich przezwyciężania.

Zobacz ECHA UAM

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka