Rekrutacja do Programu Mentorskiego „Studencka Akademia Mentoringu”
Wydarzenie, trwa od 30-11-2016 do 31-12-2016

SAM to projekt skierowany do studentów, doktorantów i absolwentów wszystkich kierunków UAM!
Jesteś studentem pierwszych lat? Chcesz maksymalnie wykorzystać okres studiów, ale nie wiesz jak to zrobić? Zostań mentorowanym!
Kończysz/skończyłeś studia i możesz podzielić się swoim akademickim doświadczeniem, aby pomóc komuś rozwinąć skrzydła? Zostań mentorem!

Od stycznia do czerwca 2017 r. trwać będzie trzecia ogólnouczelniana edycja Studenckiej Akademii Mentoringu – programu otwierającego drzwi do sukcesu na uczelni i poza nią. Zaproszeni do udział są zarówno studenci pierwszych lat, jak i osoby kończące studia, doktoranci oraz absolwenci.
Rezultaty: certyfikat uczestnictwa w programie, satysfakcja obu stron, zawiązanie ważnych znajomości, doświadczenie pracy w parze oraz w zespole. I przede wszystkim większa szansa na sukces na studiach i nie tylko.
Do udziału w Programie poszukujemy:
* Mentorowanych – studentów I lub II roku studiów licencjackich na UAM. Brane są pod uwagę wszystkie wydziały oraz kierunki studiów.
* Mentorów - studentów UAM na I lub II roku studiów uzupełniających magisterskich lub na dwóch ostatnich latach studiów magisterskich, doktorantów UAM oraz absolwentów UAM do dwóch lat po ukończeniu studiów. Brane są pod uwagę wszystkie wydziały oraz kierunki studiów.
Potrzebujemy Twojego zaangażowania!
Potrzebujemy Twojego doświadczenia!

Zgłoszenia można przesyłać do 31 grudnia 2016 r!

Aby wziąć udział w Programie należy przesłać swoje aktualne CV, formularz zgłoszeniowy oraz deklarację na adres: mentor@amu.edu.pl.

Więcej informacji oraz materiały do pobrania dostępne na stronie: www.biurokarier.amu.edu.pl/sam/sam/o-programie
Polub nas na portalu Facebook: www.facebook.com/StudenckaAkademiaMentoringu

Informację wprowadził/a: Bartosz Woźniak