Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 25-11-2016

Zapraszamy do lektury listopadowego „Życia Uniwersyteckiego”. Nowy numer jest już dostępny na stronie http://zycie.amu.edu.pl

W numerze znajdziecie Państwo:

1. „W drodze do wysp doskonałości” z prorektorem UAM prof. Ryszardem Naskręckim rozmawia Jolanta Lenartowicz.

2. „Najważniejsze to nauczyć się uczyć” z prof. Bogumiłą Kaniewską, prorektor ds. studenckich rozmawia Magda Ziółek.

3. Wspomnienie zmarłego w sierpniu tego roku profesora Jana Strzałko.

4. „Miłosierna ascetka” Święta Jadwiga Śląska. O 168 prezentacji z cyklu Verba Sacra. Modlitwy Katedr Polskich pisze Danuta Chodera – Lewandowicz.

A na koniec Filip Czekała opowiada o tym jak „Symulowano atak terrorysty” w budynku Wydziału Chemii UAM.

Zapraszamy do lektury!

Informację wprowadził/a: Magdalena Ziółek