Spotkanie Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka i przedstawicieli władz Miasta z rektorami oraz prorektorami uczelni publicznych Poznania
Wiadomość, opublikowana 24-11-2016

W dniu 21 listopada na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbyło się spotkanie Prezydenta Miasto Poznań Jacka Jaśkowiaka i przedstawicieli władz Miasta z rektorami oraz prorektorami uczelni publicznych Poznania.

Głównymi tematami obrad były m.in. wzajemne oczekiwania uczelni oraz władz Miasta Poznania, przyszłość programu "Akademicki i Naukowy Poznań" oraz możliwość wsparcia uczelni przez Miasto w ich dążeniu do internacjonalizacji kształcenia i badań naukowych.

Wśród zebranych gości byli przedstawiciele: Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu oraz Politechniki Poznańskiej.

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka