AMU Poznań Student Chapter of the AAPG (Studenckie Koło Amerykańskiego Stowarzyszenia Geologów Naftowych) zaprasza na wykład dra Berenda van Hoorna (ex–Shell)
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-11-2016

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych na wykład jednego z najwybitniejszych geologów naftowych - odbywający się w ramach programu "Visiting Geoscientist" - Pana Berenda Van Hoorna pt „Structural setting of turbidite systems: a global comparison”,  który odbędzie się w środę 23.11 w godzinach 11:30-13:00 w sali 61 Instytutu Geologii, wykład prowadzony w języku angielskim.

Ponadto prelegent przedstawi swoje zdanie na temat przyszłości specjalistów z zakresu nauk o Ziemi w przemyśle naftowym. Więcej informacji w zamieszczonej broszurze.

Więcej o współpracy działalności można dowiedzieć się na stronie Studenckiego Koła Amerykańskiego Stowarzyszenia Geologów Naftowych.

Informację wprowadził/a: Jacek Zwoliński