GIS Day UAM Poznań 2016
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-11-2016

Już po raz 15-sty Sekcja Geoinformacji Studenckiego Koła Naukowego Geografów organizuje Międzynarodowy Dzień Systemów Informacji Geograficznej, GIS Day. Odbędzie się on 16 listopada 2016 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Systemy Informacji Geograficznej (GIS) umożliwiają efektywniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem i są niezastąpionym narzędziem nauki. W tym roku na konferencji referaty wygłoszą przedstawiciele m.in takich firm oraz instytucji jak: Esri, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Izba Celna w Poznaniu, Geomatic Michał Wyczałek, Lehmann+ Partner Polska, GIS-Support, Wydział Geodezji i Katastru Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, NaviGate. Przedstawione zostaną zastosowania w branżach od  biznesu , IT, modelowania 3D, technologii pomiarowych, nawigacji, aż do wykorzystania GIS-u w urzędach w Polsce oraz za granicą. W programie tegorocznej konferencji znajdą się również liczne warsztaty komputerowe dla uczniów oraz studentów, sesja referatowa dla młodzieży szkolnej oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Szczegóły na Facebooku wydarzenia:  www.facebook.com/GISdayUAMPoznan/

Informację wprowadził/a: Jacek Zwoliński