Biuro Karier UAM zaprasza do udziału w targach pracy „Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości”
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-10-2016

Oferty pracy, praktyk i staży (w Polsce i za granicą), spotkania z pracodawcami, ciekawe warsztaty i szkolenia, konkursy, konsultacje, porady – to wszystko już 25 października na Wydziale Matematyki i Informatyki!

Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to przestrzeń spotkań z pracodawcami zaaranżowana z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu lub praktyki, zainteresowanych bezpośrednim spotkaniem z pracodawcami oraz odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej i szeroko rozumianym rozwojem.

Tegoroczna, XIX edycja odbędzie się 25 października 2016 w godzinach 10.00 - 16.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM (Campus Morasko).

Bezpłatna oferta dla uczestników oraz wydarzenia towarzyszące to m.in.:

> spotkania z przedstawicielami wielu firm, organizacji i instytucji. Sprawdź katalog pracodawców;
> oferty pracy, praktyk i staży;
> warsztaty i szkolenia: plan szkoleń, zapisy na szkolenia;
> konkursy i nagrody;
> Strefa Ekspercka: konsultacje i porady;
> Strefa Wizerunku: porady wizażysty i stylisty, makijaż biznesowy;
> Foto-strefa: profesjonalne zdjęcie do CV.

Bieżące informacje oraz konkursy z nagrodami ogłaszać będziemy na fanpage’u oraz stronie wydarzenia.

Zapraszamy do udziału!

25 października 2016, 10.00 - 16.00
Wydział Matematyki i Informatyki (Campus Morasko)

Informację wprowadził/a: Krzysztof Żok