Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości - największe targi pracy na UAM już 25 października!
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-10-2016

Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to przestrzeń spotkań z pracodawcami zaaranżowana z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu lub praktyki, zainteresowanych bezpośrednim spotkaniem z pracodawcami oraz odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej i szeroko rozumianym rozwojem.

Tegoroczna, XIX edycja odbędzie się 25 października 2016 w godzinach 10.00 - 16.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM (Campus Morasko).

Bezpłatna oferta dla uczestników oraz wydarzenia towarzyszące to m.in.:

Bieżące informacje oraz konkursy z nagrodami ogłaszać będziemy na fanpage’u oraz stronie wydarzenia.

Zapraszamy do udziału!

Jeden dzień, który daje Ci szansę na dobry start.
Jedno miejsce, w którym spotkasz wszystkich ważnych pracodawców.
Jedna szansa na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Informację wprowadził/a: Biuro Karier UAM