Konferencja „KOR I LITERATURA”
Wydarzenie, trwa od 18-10-2016 do 19-10-2016

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej, Instytut Filologii Polskiej, Instytut Filozofii i Instytut Socjologii UAM zapraszają na konferencję KOR I LITERATURA, która odbędzie się w dniach 18–19 X 2016 r. w Collegium Maius, w Salonie Adama Mickiewicza, ul. Fredry 10.

Otwarcie obrad poprzedzi odsłonięcie muralu Wojciecha Wołyńskiego poświęconego Stanisławowi Barańczakowi, co nastąpi we wtorek 18 października 2016 r. o godz. 9.30 (parking Collegium Novum). Drugiego dnia konferencji odbędzie się otwarcie pasażu Stanisława Barańczaka w Instytucie Filologii Polskiej (środa 19 października, godzina 12.30, Collegium Maius, ul. Fredry 10, 2 piętro). Natomiast na 20 października (czwartek) przewidziana jest uroczystość wręczenia medalu Rektora UAM Alumno bene merenti Adamowi Michnikowi, który tego samego dnia, o godzinie 18.00, będzie uczestniczył w spotkaniu „Mój KOR” (sala XVII Collegium Minus).

UAM – pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus