Konferencja Republiki Edukacji (4) - 25.10.2016 w Ośrodku UAM w Pile!
Wydarzenie, trwa od 25-10-2016 do 25-10-2016

Tym razem mówimy o tym jak "odkrzesłowić" uczniów - Prof. UWM dr hab. Stanisław Czachorowski - dyrektor Centrum Badań nad Dziedzictwem Kulturowym i Przyrodniczym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - podzieli się z nami swoim doświadczeniem i przemyśleniami! Podsumowujemy program "Nasze Wody..." i zaprosimy do nowego - "Rzeki Krajny", w którym wykorzystywać będziemy lapbooki!

Wszystko dzieje się w ramach projektu "Kołobrzeska 15" - nauczycieli i dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, których pragną wspomagać Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile.

Program konferencji:
1. Otwarcie konferencji - dr Paweł M. Owsianny (ZOD w Pile UAM)

2. Wykład - Zbadaj to sam - rzecz o „odkrzesłowieniu uczniów” w szkole - dr hab. Stanisław Z. Czachorowski (profesor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie).

3. Podsumowanie projektu - „Kołobrzeska 15 - Laboratorium: chemia” - dr Danuta Kitowska (CDN Piła).

4. Podsumowanie projektu „Kołobrzeska 15 - Laboratorium: Nasze Wody - ekosystem wodny w realiach społecznych miejscowości” i informacja o nowej formie drugiej edycji - dr Paweł M. Owsianny (ZOD w Pile UAM) i mgr Katarzyna Kwaśnik (CDN Piła).

5. Warsztat - „Lapbook - co to takiego i do czego wykorzystać” - dr Danuta Kitowska (CDN Piła).

Zapraszamy - warto, a udział jest bezpłatny.

Rejestracja:

Informację wprowadził/a: Dawid Plebanik