Prof. Dorota Piontek wybrana do Zarządu PTKS
Wiadomość, opublikowana 10-10-2016

„Komunikowanie społeczne w dobie nowych technologii” – taki był temat przewodni IV Kongresu Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, który odbył się w Poznaniu, w dniach 15-17 września 2016 roku.

Przedsięwzięcie zgromadziło blisko 300 badaczy, którzy podczas 52 paneli dyskutowali o wpływie nowoczesnych technologii na procesy komunikacyjne. Naukowcy przedstawiali wyniki swoich badań i zastanawiali się jakie mają przełożenie na rzeczywistość.
Podczas Kongresu odbył się także Zjazd Walny Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, podczas którego do Zarządu PTKS została wybrana prof. UAM dr hab. Dorota Piontek, kierownik Zakładu Komunikacji Społecznej na Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Informację wprowadził/a: Magdalena Ziółek