ŻYCZENIA REKTORA oraz galeria zdjęć z Inauguracji Roku akademickiego 2016/2017
Wiadomość, opublikowana 05-10-2016

Z okazji inauguracji roku akademickiego 2016/2017 chciałbym życzyć całej wspólnocie akademickiej wszelkiej pomyślności.
Wszystkim Państwu życzę, by mury naszego Uniwersytetu wypełnione były duchem uniwersyteckiej pracy i akademickich wartości. Nauczycielom akademickim życzę doniosłych osiągnięć w nauce i świetnych rezultatów w kształceniu. Studentom – znakomitych wyników i radości przeżywania najpiękniejszych lat ich życia. Całej społeczności akademickiej życzę wytrwałości i dalszych sukcesów w nadchodzącym roku.

Przed nami kadencja pełna wyzwań, podczas której bardzo liczę na dialog i konstruktywną współpracę. Tylko razem możemy sprawić, że Uniwersytet będzie miejscem pracy i studiowania, w którym możemy się rozwijać i z którego możemy być dumni.
Niech nasz Uniwersytet rozkwita harmonijną współpracą mistrzów i uczniów – Profesorów i studentów – w dążeniu do odwiecznych ideałów Prawdy, Piękna i Dobra.

Q. B. F. F. F. S.

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus