UAM.TV wznawia emisję 5 września 2016 roku
Wiadomość, opublikowana 02-09-2016

Szanowni Państwo, w imieniu zespołu Uniwersyteckiego Studia Filmowego UAM pragnę poinformować społeczność akademicką o wznowieniu z dniem 5 września 2016 roku emisji Naukowej Uniwersyteckiej Telewizji Internetowej UAM.TV.

Na stronie Internetowej www.UAM.TV dostępne będą dwa kanały emisyjne:

1. kanał UAM.TV, w którym „na żywo” będziemy zapowiadać, prezentować, komentować najważniejsze wydarzenia uniwersyteckie ze świata nauki, dydaktyki, kultury i  sportu itp. Emitować będziemy także wszystkie premierowe programy telewizyjne w tym bezpośrednie transmisje z najważniejszych wydarzeń uczelnianych (inauguracje, festiwale, koncerty, doktoraty honorowe, wykłady otwarte, konferencje itp.)
  1. Kanał VOD umożliwi nieograniczony dostęp „na żądanie” do wszystkich programów emitowanych wcześniej na antenie UAM.TV.

W najbliższym czasie poinformujemy Państwa szczegółowo o nowych programach, które przygotowuje Redakcja Telewizji Internetowej UAM.

dr Stefan Habryło

Kierownik Projektu UAM.TV