Dziekan Wydziału Anglistyki, Prof. zw. dr hab. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk, wybrana ponownie na członka Doradczego Komitetu Naukowego Wydziału Filologii i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wiedeńskiego.
Wiadomość, opublikowana 10-08-2016

Dziekan Wydziału Anglistyki, prof. zw. dr hab. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk, wybrana ponownie na członka Doradczego Komitetu Naukowego Wydziału Filologii i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wiedeńskiego. Po czterech latach działalności w Doradczym Komitecie Naukowym Wydziału Filologii i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wiedeńskiego, w lipcu br. prof. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk została poproszona o zgodę na członkostwo w ww. gremium na drugą kadencję. Swą prośbę władze rektorskie zaprzyjaźnionego Uniwersytetu motywowały szerokim doświadczeniem naukowym i wiedzą Pani Dziekan, która zaszczytną funkcję po raz kolejny przyjęła.

Informację wprowadził/a: Marcin Turski