Komunikacja europejska w krajowej czołówce rankingu PERSPEKTYWY 2016!
Wiadomość, opublikowana 13-06-2016

Prestiżowy ranking potwierdził, że w niewielkim Gnieźnie można studiować na najwyższym poziomie. Instytut Kultury Europejskiej UAM znalazł się na 8 miejscu wśród jednostek akademickich, prowadzących studia z zakresu komunikacji i dziennikarstwa! Plasując się w pierwszej dziesiątce rankingu znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie, o wiele większych wydziałów ze znakomitymi tradycjami.

Ranking został oparty na różnorodnych kryteriach, takich jak preferencje pracodawców, ocena kadry akademickiej, ocena parametryczna, dostępność kadr wysoko kwalifikowanych dla studentów, publikacje, cytowalność.

Zobacz pełen ranking: http://www.perspektywy.pl/RSW2016/ranking-kierunkow-studiow/kierunki-spoleczne/dziennikarstwo-i-komunikacja

Informację wprowadził/a: Piotr Pawlak