StudentoBUs - spotkanie z Pauliną Koniuk-Fonżychowską nt. Książki i...filmowa plastelina
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-06-2016

StudentoBUs - Paulina Koniuk - Fonżychowska ruszyła w stronę sukcesu! Książki i ...filmowa plastelina. O pasji pisania i tworzenia animacji poklatkowych.

Spotkanie z Pauliną odbędzie się 6 czerwca o godz. 17.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Fr. Ratajczaka 38/40.

Paulina Koniuk – Fonżychowska, studentka edukacji artystycznej Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu, autorka książek fantasy z serii Dziedzictwo Agwatronu i twórczyni nagradzanych animacji poklatkowych, rozpocznie cykl spotkań w Bibliotece Uniwersyteckiej StudentoBUs - ruszaj z nami w stronę sukcesu! Projekt objął honorowym patronatem Rektora UAM.

W 2016 roku Paulina Koniuk – Fonżychowska otrzymała III nagrodę - Brązowe Serce – podczas 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać Człowieka" w Oświęcimiu.

Podczas spotkania Paulina opowie o pasji pisania książek i tworzeniu animacji poklatkowych. Zobaczyć będzie można również wybrane filmy autorki oraz zakupić książki jej autorstwa.

Informację wprowadził/a: Anna Dodot